دومین همایش استعدایابی مجریگری گلوبال مجری با حضور هنرمندان تلویزیون و صحنه

دومین همایش "جشن" استعدادیابی مجریگری ، سخنوری و فن بیان گلوبال مجری با موفقیت برگزار شد.

خب خب خب...بالاخره بعد از اینهمه انتظار و درخواست شما دوستای عزیز، در آخرین روز بهمن ماه 1393 همه شما دوستای خوب رو که بی صرانه منتظر دیدن تک تکتون بودیم از نزدیک ملاقات کردیم...چه حس خوبی بود بودن در کنار شمایی که همیشه به ما انرژی می دین و کنارمون هستین. ممنون از حضور گرم و پر مهرتون. نمیدونین چه حسه خوبیه که شما هستین :)

خب بیشتر از این سرتون رو درد نمیارم و یه مقدار از جشن میگم برای دوستایی که نبودن که ایشالا توی همایش های بعدی ببینیمشون و یکی از برنده های مسابقه مجریگری مون باشن  :)

همونطور که می دونین دومین همایش "جشن" استعدادیابی  مجریگری، سخنوری و فن بیان آکادمی گلوبال مجری در روز 5شنبه همین هفته که گذشت ( یعنی 30 بهمن 93) در سالن ابن خلدون دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد. اولین چیزی که تجربه کردیم فضای پر شور و شوقی بود که تمام حاضرین داشتن و می خواستن هر چه زودتر ببینن که این همایش قراره چجوری باشه و چیا توش گفته میشه و چه کارهایی انجام میشه و چه برنامه هایی براشون در نظر گرفته شده...ولی خب ما گفته بودیم میخوایم چیکار کنیم که! مگه نه؟! بله..گفته بودیم..اما دیگه دقیقاً نگفته بودیم که می خوایم چیکار بکنیم که  (; مثلاً آیا گفته بودیم که قراره قهرمان حرکات نمایشی با توپ بیاد روی صحنه و اجرای زنده داشته باشه؟ آره خب گفته بودیم...پس اصلاً گفته بودیم قراره اجرای زنده و فوق العاده ی هیجان انگیز دف رو از آقای حجبر داشته باشیم؟؟ نه دیگه این و نگفته بودیم...گفته بودیم؟؟ :-/ ای بابا...ینی این رو هم می دونستین؟؟؟

دومین-همایش-مجریگری

پس چی رو نگفته بودیم؟ آهان، نگته بودیم که مهدی منافی عزیز یه آهنگ در وصف ایران عزیزمون قراره اجرا کنه؟ خب این رو هم میگین گفته بودیم؟؟؟ پس دیگه اصلاً من با شما حرفی ندارم...همش آخه همه چیز رو می دونستینننن؟؟؟ هیچی نبود که ندونین؟؟

آهااااااان !! فهمیدم !! قبلش این رونمیدونستین که دارین قدم به بهترین همایش استعدادیابی مجریگری و فن بیان میذارین و قراره بهترین خاطره های زندگیتون رو از اونروز به بعد داشته باشین و قراره جزئی از خانواده بزرگ گلوبال مجری بشین :)

فکر می کنم دیگه وقتش شده که این رو بگم که هممون از صحبت های  خوب بانوی سخن ایران زمین،ستایش تاجیک،هم خیلی استفاده کردیم..صحبتهایی در مورد برخی مسائل مربوط به مجریگری و فن بیان و اینکه چه راه هایی برای ورود به بازار کار مجریگری وجود داره...خانوم سودابه شادمان که یکی از مجریان با سابقه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران حساب میشن هم توی این همایش حضور داشتن و ما رو در این جشن با خواندن ابیاتی چند از حضرت حافظ و همینطور هم اجرای مناجات دو نفره با سرکار خانوم تاجیک همراهی کردن.

دومین-همایش-مجریگری

همه چی خوب بود...به ما که خیلی خوش گذشت..به شما چطور؟

راستی نظرتون راجع به مسابقه مجریگری که برگزار شد چی بود؟ خوب بود؟ خوش گذشت؟ خندیدین حسابی؟ کلی لذت بردین یا نه؟ آی برندهههه هاا...جایزه هاتون رو دوست داشتین؟ هر دفعه جایزه های بهتری براتون در نظر داریم (;

دومین-همایش-مجریگری-اهدای-جوایز

شرکت کننده های دوره قبلی کلاس های مجریگری آکادمی گلوبال مجری هم گواهینامه پایان دوره اشون رو از دست سرکار خانوم تاجیک با شادی و خوشحالی هر چه تمامتر تحویل گرفتن و لحظاتی کوتاه هم درباره خودشون و کلاس ها صحبت کردن.

یه تشکر ویژه هم بکنیم از جناب آقای خسروی به خاطر حضور گرمشون در مراسم و لحظاتی که ما رو مهمون صحبتهای گرم و دلنشینشون کردن.

دومین-همایش-مجریگری-یادگاری

در آخر هم مراسم گرفتن عکس های یادگاری برگزار شد( که البته توی این عکس فقط بچه های کلاس مجریگری دوره قبل رو مشاهده می کنین) و همینطور هم ثبت نام از علاقه مندان به کلاس های مجریگری گلوبال مجری( دم در داشتن ثبت نام میکردن دوستای مشتاق) به عمل اومد.
به امید دیدار مجدد شما عزیزان ؛


شـــــــــــــــــــــــــــاد بــــــــــــــــــــــــاشـــید و شـــــــــــــــــــــــــاد بــــمـــانـــــیـــــــد


دومین-همایش-مجریگری 

تاریخ درج: 1393/12/04
منبع: http://www.globalmojri.com