آکادمی فن بیان ، سخنوری و مجری گری


گلوبال مجری آکادمی تخصصی فن بیان ، سخنوری ، مجری گری


 هر سازمان هر شرکت هر دانشگاه  و هرمدرسه یک مجری حرفه ای باید داشته باشد .
 آکادمی فن بیان ، سخنوری و مجری گری وتشریفات گلوبال مجری سمینارهای یک روزه آموزشی با موضوعات : فن بیان کاربردی ، مجریگری صحنه و سخنوری حرفه ایفن بیان دانشجویی و دانش آموزی ویژه مدارس و دانشگاه ها ،  فن بیان کاربردی و اصول و فنون مذاکره ،  فن بیان کاربردی و اصول ارتباطات ،فن بیان کاربردی و نقش آن درروابط عمومی ، فن بیان عملی  و زبان بدن ، معجزه کلمات و سخنوری اثربخش ،آیین تشریفات و تشکیلات،فن بیان و اخلاق حرفه ای  و کارگاه های یک روزه مختص سازمان ها و ارگان ها مرتبط با موضوعات فوق به روش منحصربه فرد درتمام شهرهای ایران برگزار می نماید..

سمینارهای تخصصی فن بیان و مجری گریگلوبال مجری به عنوان اولین موجودیت حقوقی فن بیان ، مجریگری و سخنوری حرفه ای در کشور برای تمام مناسبتهای داخلی و بین المللی به زبان انگلیسی و عربی ، مراسم های تبلیغاتی ، مراسم نخبگان ، کارآفرینان ، جشن های ازدواج دانشجویی ، جشن دانش آموزی ، جنگ شادی ، مراسم تودیع و معارفه ، برنامه افتتاحیه پروژه ها، نشست های مطبوعاتی ، تجلیل ازقهرمانان وپیشکسوتان ، مراسم قرعه کشی بانک ها ، برنامه های یادبود و بزرگداشت مفاخرفرهنگی و هنری ، مراسم شبی با قرآن ، جشنواره های فیلم وموسیقی ، به صورت آنلاین مجریان ، گویندگان و سخنرانان مورد نظرشما را درتهران و تمامی شهرستان ها معرفی و هماهنگ می نماید.

شرکت گلوبال مجری اولین موجودیت حقوقی در زمینه مجریگری در کشور است و با بکارگیری اجرای منحصر به فرد و خلاقیت باعث گردیده  رشد تصاعدی داشته باشد.

با ما به جمع مجریان حرفه ای ایران بپیوندید.


چرا برای اولین بار در ایران شرکت مجریگری ثبت کرده ایم؟ 

براین باوریم که بتوانیم به همت والای شما دوستان و علاقه مندان و همکاران ارجمند به افق های بی نظیری دست پیدا کنیم و ره توشه ای باشیم برای آیندگان ایران.

  قاعده و اصول که جوهره این شرکت را تشکیل می دهد از تجربه ی بهترین و بزرگ ترین مشاران ، اساتید و مجریان و سخنوران حرفه ای ایران برگرفته شده است.